Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/spektrum/public_html/werbud/panel/baza.php on line 7
Opinie klientów
formularz kontaktowy >>

profesjolnalne usługi budowlane i remontowe

Opinie naszych klientów.

Anna i Tomasz, Chylica2017-12-12

Na rynku istnieje wiele firm budowlanych to, że trafiliśmy na Pana Janusza Fliśnika to było naprawdę szczęście. Współpraca z nim to pełen profesjonalizm ale przede wszystkim spokój, oto że nasz dom marzeń zostanie porządnie zbudowany. Budowa odbywała się w terminie, Pan Janusz służył bardzo cenną i praktyczną radą. Czuwał nad budową i to było widać. Ekipa dbała o porządek, szanowała materiały a my byliśmy w szoku, że tak to może wyglądać i z przyjemnością patrzyliśmy jak rośnie nasz dom. Pan Janusz zna się na budowaniu i każdemu POLECAM JEGO FACHOWĄ FIRMĘ.
Gdybyśmy drugi raz budowali dom to z całą pewnością powierzylibyśmy go Panu Januszowi Fliśnikowi. Współpraca z nim to sama przyjemność i bardzo jesteśmy mu wdzięczni.
Dziękujemy Ania i Tomek Kapuścińscy!!!!

Marlena i Łukasz/ Błonie2017-10-26

Z czystym sumieniem polecam firmę Werbud. Współpraca z Panem Januszem Fliśnikiem to czysta przyjemność. O nic nie trzeba się martwić,dyspozycyjność, wszystko na czas, wykonane fachowo, dopracowane w każdym szczególe. Plus za bezcenne wskazówki, które zapobiegną w przyszłości niepotrzebnym zmianom. Ekipa zgrana, każdy znał swój zakres obowiązków, sympatyczni i naprawdę uczynni ludzie. Panie Januszu, dziękujemy, spełnił Pan nasze marzenie :)

Olga i Andrzej Styczek /Budy Michałowskie2016-12-26

Już po pierwszej rozmowie z Panem Januszem wiedzieliśmy, że nie będziemy żałować swojego wyboru. Firma Werbud wykazała pełen profesjonalizm na każdym realizowanym etapie. Doświadczenie w branży, duże zaangażowanie w powierzone im zadania oraz ich kompetencja sprawiła, że wizyty na budowie sprowadzały się jedynie do obserwacji jak dom pnie się w górę. O nic nie musieliśmy się martwić. Zakup wszelkich materiałów na czas jak również cała logistyka była po stronie wykonawcy. Dom praktycznie budował się „sam”. Wszystkie prace wykonane były terminowo. Firma Werbud wykazała się bardzo dobrą organizacją. Polecamy! Wszystkim Panom, którzy budowali nasz wymarzony dom BARDZO DZIĘKUJEMY!!!
Pozdrawiamy Olga i Andrzej Styczek.

Piotr / Żyrardów2016-12-11

Firma WERBUD jest firmą godną polecenia.
Współpraca z Panem Januszem Fliśnikiem od początku do końca układała się wzorowo. Cała inwestycja od fundamentów po ułożenie dachówki została zrealizowana w 100% profesjonalnie.
Główne cechy firmy WERBUD to:
- dbałość o szczegóły
- wysoka jakość wykonania
- fachowe doradztwo
- porządek na budowie
- poszanowanie dla materiałów inwestora
- profesjonalna koordynacja prac i zarządzanie materiałami
Gorąco polecam!

Bożena i Aleksander/Osowiec2016-09-26

Gdybym wcześniej spotkała firmę WERBUD
Pana Janusza Fliśnika, pewnie już dawno mieszkałabym we własnym domu. Niespodziewałam się tak bezstresowej budowy. O nic nie musiałam się martwić; przygotowania, zaplecze, materiały... wszystko załatwiał Pan Janusz. Ja tylko przyjeżdżałam, patrzyłam jak rośnie mój domek i zadowolona wyjeżdżałam z budowy.Poza tym Pan Janusz często brał na swoje barki sprawy które należały do mnie. Ekipa Pana Janusza jest bardzo profesjonalna, dokładna i pracowita. Fachowcy w każdym calu.Z czystym sumieniem i przyjemnością POLECAM Pana Janusza i jego drużynę.

Anna i Marcin Żywiccy/Brwinów2016-07-07

Z czystym sumieniem polecamy pana Janusz i jego ekipę. Pełen profesjonalizm i całkowite zaangażowanie w to, co robi. Osoba uczciwa, która zna się na rzeczy. Pan Janusz doradza, dzięki czemu można uniknąć błędów. Wszystko wykonane sprawnie, dokładnie, bez martwienia się o materiały. Ślicznie dziękujemy i życzymy powodzenia.
Anna i Marcin

Marta i Darek2016-07-07

Firma bardzo solidna. Pracują bardzo sprawnie i dokładnie. Doradztwo Pana Janusza dotyczące materiałów jak i kolejnych wykonawców pozwoliło wybudować dom sprawnie i bez wpadek. Polecamy z czystym sumieniem!

Rafał /Tartak Brzózki2016-07-03

Współpraca z firmą WERBUD była prawdziwą przyjemnością.Umówione roboty zostały wykonane z najwyższą jakością, starannością i fachowym doradztwem Pana Janusza Fliśnika .Na budowie panował porządek i dyscyplina rzadko spotykana na innych budowach.Firma WERBUD jest przykładem do naśladowania przez inne firmy.Bałem się budowy bo mówili ze na budowie przechodzi się szkołę życia ale nie z Panem Januszem bo dla mnie to jest złoty człowiek!!! POLECAM w 100 % i Bardzo Gorąco!!! Mam nadzieje ze to nie koniec a początek naszej dalszej współpracy przy dalszych inwestycjach.

Tomek B., Pruszków2015-09-11

Firma jak najbardziej godna polecenia. Ekipa zawsze pracuje ciężko nie trzeba stać i pilnować. Podczas prac nigdy nie zauważyłem by ktokolwiek spożywał coś z % co jest bardzo często widoczne na innych budowach wykonywanych przez pseudo "fachowców". Teren budowy systematycznie sprzątany dzięki czemu panował ład i porządek jak na teren budowy oczywiście :) chałupka wybudowana jakieś 3 lata do chwili obecnej stoi bez sytuacji nadzwyczajnych w stylu np. spadający sufit - co po niektórych innych ekipach się zdarza :P W skrócie polecam Pana Janusza i jego ekipę.

Malwina i Tomek/Pruszków2015-08-03

Szczerze polecamy firmę Pana Janusza, pracę wykonane w naszym przypadku szybciej niż zakładaliśmy, bardzo dokładnie i solidnie. Bardzo sprawna i pomocna ekipa na czele z Panem Januszem. Dziękujemy i polecamy:)

Małgorzata i Krzysztof Miernikowie, Kanie2015-04-02

Pan Janusz Fliśnik jest prawdziwym profesjonalistą. Pracowity, rzetelny i uczciwy, zlecone prace wykonywał terminowo i zgodnie z projektem, w sposób zorganizowany i nad wyraz fachowy, wręcz podręcznikowy (co przyznawał m. in. kierownik budowy). Dotyczy to wszelkich realizowanych przez Niego zadań: od przygotowania placu budowy i fundamentów po prace wykończeniowe, w tym piękne tradycyjne tynki.
Pan Janusz rozliczał się z nami po zakończeniu każdego etapu i zawsze starał się wykorzystać materiały tak, aby w miarę możliwości i rozsądku oszczędzić nasze pieniądze. Dbał o nasze zadowolenie jako inwestorów i odpowiadał na różnorakie pytania. Służył nam dobrą radą i zdarzało się, że zwracał nam uwagę na kwestie wymagające zastanowienia, zanim my sami o nich pomyśleliśmy. To pierwszy i ostatni dom, jaki mamy zamiar zbudować, i jesteśmy przekonani, że gdyby nie pan Janusz, popełnilibyśmy wiele błędów. Znajomi, którzy posiadają doświadczenie w budowie własnych domów, potwierdzają naszą pozytywną ocenę jakości pracy Werbudu.
Jesteśmy w pełni zadowoleni z usług pana Janusza, a polecani przez Niego inni specjaliści również okazali się godni zaufania. Przy tym wszystkim On sam i Jego Pracownicy są bardzo miłymi i kulturalnymi ludźmi oraz zgraną ekipą.
Z prawdziwą przyjemnością wystawiamy tę opinię panu Januszowi i Jego Pracownikom, wdzięczni za Ich wysiłek i zaangażowanie. Życzymy każdemu inwestorowi takiego wykonawcy. Nasze zaufanie do pana Janusza jest na tyle duże, że – chociaż nie byliśmy o to proszeni – jesteśmy gotowi udostępnić za Jego pośrednictwem nasz numer telefonu potencjalnym klientom, aby osoby te mogły zweryfikować powyższą opinię.

Agnieszka i Jan /Grodzisk Maz.2014-08-04

Polecamy firmę Werbud Pana Janusza Fliśnika. Budowa przebiegła bardzo sprawnie a Pan Janusz służył zawsze dobrą radą i podsuwał dobre rozwiązania. Ekipa pracowników bardzo zgrana. Na budowie nie było bałaganu po każdym etapie ekipa sprzątała teren. Pan Janusz dokładał wszelkiej staranności żeby prace wykonane były jak najlepiej. Firma Pana Janusza Fliśnika bardzo uczciwa i jak najbardziej godna polecenia.

Katarzyna i Dariusz N./ Nowe Budy 2014-04-03

Polecamy firmę WERBUD Pana Janusza Fliśnika. Bezproblemowa współpraca, szczególnie przy organizowaniu materiałów na budowę. Wszystko wykonane szybko, sprawnie i zgodnie z wcześniej przyjętym harmonogramem. Dzięki radom i wskazówkom Pana Janusza udało się uniknąć wielu błędów.
Serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję na dalszą współpracę przy wykańczaniu :)

Paweł i Marta /Brwinów2013-11-08

Polecam gorąco firmę WerBud. Jako inwestor chciałbym zawsze spotykać takich wykonawców, którzy są tak zaangażowani i pomocni w każdej sytuacji. Pełen profesjonalizm i sprawność prac na budowie był zaskakujący, a porządek wzorcowy. Poza przebudową starego na nowy dom firma zajmuje się również wykończeniem wnętrz i z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że jest dla mnie mistrzem tynków tradycyjnych zacieranych piaskiem kwarcowym (porównywałem z tynkami u moich znajomych). Remont z Panem Januszem i jego ekipom był dla mnie przyjemnością, a nie koszmarem.
Panie Januszu jeszcze raz dziękujemy za uczciwość, cierpliwość i spełnienie naszych marzeń:) Paweł i Marta z Brwinowa

Justyna i Michał S./Milanówek2013-08-04

POLECAM firmę Pana Janusza! Podobnie jak Pani Agnieszka uważamy, że budowa naszego domu była niezwykłą przygodą, a to wszystko dzięki wspaniałej ekipie, która pracowała według umówionych terminów, zgodnie z projektem, w świetnej organizacji, bez żadnych problemów i bardzo solidnie. POLECAM w 100 %.

Grażyna i Bogusław Ś., Warszawa2013-05-25

Z pełnym przekonaniem POLECAMY firmę WERBUD Pana Janusza Fliśnika jako uczciwego, fachowego wykonawcę z inwencją.
Prace zlecone przy budowie domu jednorodzinnego zostały wykonane terminowo, zgodnie z ustaleniami i dokumentacją.
Współpraca z Panem Januszem pozwoliła nam uniknąć niepotrzebnych kosztów i wielu błędów jakie popełniaja niedoświadczeni inwestorzy.

Marcin Wójcik /Grodzisk Maz.2012-12-03

POLECAM Z NAJWIĘKSZĄ PRZYJEMNOŚCIĄ. Szybko sprawnie, bez bałaganu i zamieszania, każdy wie co ma robić :)
Terminowość i dbałość o każdy detal, własna inicjatywa u Pana Janusza jest zagwarantowana w 100% !!!
Panie Januszu mam nadzieję na dalszą współpracę :)
Pozdrawiam

Agnieszka Zagajewska/SADE BUDY Międzyborów2012-11-13

Szczerze POLECAM firmę budowlaną Pana Janusza Fliśnika. Panowie pracują sprawnie, dokładnie, na budowie nie ma bałaganu. Współpraca z takim wykonawcą sprawia, że budowa jest prawdziwą przygodą i przyjemnością, a nie koszmarem, jak twierdzi wielu inwestorów.

Design Spektrum2012-06-21

Współpraca i kontakt z klientem przebiegał bardzo dobrze.

Wywiązuje się z płatności terminowo.12
Imię i nazwisko / Firma:
Opinia:

0Najnowsze Realizacje:

Usługi wykończeniowe

Galeria

Płyta fundamentowa

Usługi budowlane

Nasze certyfikaty

Tworzenie stron WWW: Design Spektrum
XTa strona zostawia pliki cookies na Twoim komputerze w celu zbierania statystyk odwiedzin.
Możesz zmienić ustawienia dotyczące magazynowania plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki stron.